Home
Фестиваль-конкурс молодих виконавців “Зоряний шлях”

Фестиваль-конкурс молодих виконавців “Зоряний шлях”

2 грудня 2017 року у районному будинку м.Дубно відбувся обласний відкритий фестиваль-конкурс молодих виконавців сучасної української естрадної пісні та танцю «Зоряний шлях».

«Зоряний шлях» є обласним культурно-мистецьким заходом, проводиться раз у два роки і має на меті виявити творчі здібності талановитих дітей та молоді. Захід організований КЗ «Рівненський обласний центр народної творчості» РОР за сприяння управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації, відділу культури і туризму Дубенської районної державної адміністрації.

 

Розпочався фестиваль-конкурс о 10.00 год. вітальним словом заступника начальника управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації Світлани Хомяк, голови Дубенської районної державної адміністрації  Юрія  Парфенюка, голови Дубенської районної ради Олександра Козака.

Обласний відкритий фестиваль-конкурс молодих виконавців сучасної української естрадної пісні та танцю «Зоряний шлях» проводився у чотирьох вікових категоріях. Загалом, це діти та молодь, від 6 до 35 років, переможці районних турів фестивалю-конкурсу, солісти-вокалісти та ансамблі сучасного танцю. Всього взяло участь: 26 ансамблів сучасного танцю та 46 солістів-виконавців естрадної пісні, з загальною кількістю – понад 500 учасників.

 

Переможцями фестивалю-конкурсу визнано:

в номінації «хореографія»:

І вікова категорія:

І місце – ансамбль  танцю «Smiles» Костопільської школи мистецтв (керівник Інна Щебивок)

ІІ місце:

  • зразковий аматорський  ансамбль  сучасного  танцю  «Едельвейсики» КЗ

«Рівненський міський палац культури» РМР (керівник Інна Лагнюк)

  • зразковий аматорський  ансамбль  сучасного  танцю  «Меріданс»  КЗ

«Зарічненський районний будинок культури» ЗРР (керівник Валентина Цермолонська)

ІІІ місце – зразковий аматорський танцювальний колектив «Ритми серця» Мирогощанської школи мистецтв Дубенського району  (керівник Людмила Гороховська);

– зразковий аматорський  ансамбль танцю «Пролісок» КЗ «Дубенський районний будинок культури» ДРР (керівник Світлана Гримак)

ІІ вікова категорія:

І місце – зразковий аматорський ансамбль сучасного танцю «Зіронька» будинку культури с.Біла Криниця Рівненського району (керівник Анна Шлеюк)

ІІ місце – зразковий аматорський ансамбль  танцю «Пролісок» КЗ «Дубенський районний будинок культури» ДРР (керівник Світлана Гримак)

ІІІ місце – хореографічний колектив  «Забава» будинку культури с.Каноничі Володимирецького району (керівник Олена Муравинець)

в номінації «естрадний спів»:

І вікова категорія:

         І місце – Анна Декер, солістка Мирогощанської школи мистецтв Дубенського району (керівник Оксана Чуй)

ІІ місце – Ілля Гавриленко, соліст КЗ «Дубенський районний будинок культури» ДРР (керівник Сергій Гавриленко)

ІІІ місце – вокальний дует у складі Назара Андрощука та Максима Давидюка КЗ «Рівненський міський будинок культури» РМР (керівник Галина Давидюк)

ІІ вікова категорія:

І місце – Наталія Якута, солістка будинку культури с. Привільне Дубенського району (керівник Тетяна Пенс)

ІІ місце – Катерина Михалко, солістка будинку культури цементників м.Здолбунів (керівник Олена Нагорна)

ІІІ місце – Ангеліна Набухотна, солістка центру дозвілля відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради (керівник Світлана Сімашко)

ІІІ вікова категорія:

І місце – Софія Бабич, солістка Зарічненської дитячої школи мистецтв (керівник Василь Смаглюк)

ІІ місце – Альона Пацькова, солістка Шубківської дитячої музичної школи Рівненського району (керівник Оксана Курілко)

ІІІ місце – Дарина Нікітюк, солістка культурно-мистецького центру Національного університету «Острозька академія» м.Острог (керівник Олександр Лозюк)

ІV вікова категорія:

І місце – Олександр Грицюк, соліст КЗ «Млинівський районний центр дозвілля» МРР

ІІ місце –   Вячеслав Бондар, соліст Острозького центру культури і дозвілля (керівник Галина Скрипковська)

ІІІ місце – Наталія Андрєєва, солістка  КЗ «Володимирецький районний будинок культури» ВРР.

 

Дипломанти фестивалю-конкурсу отримали грамоти та пам’ятні сувеніри  від організаторів.

 

Leave a Comment

*

*