Home
Заключний концерт переможців обласного огляду конкурсу серед учнів та вчителів мистецьких шкіл

Заключний концерт переможців обласного огляду конкурсу серед учнів та вчителів мистецьких шкіл

Діти – найцінніше, що ми маємо, і є найбільшим скарбом у нашому житті. Вони мають безмежний потенціал, і важливо підтримувати їх, допомагати розвивати їхні здібності та таланти. Радіти їхнім успіхам і досягненням – це найприємніше для батьків та вчителів.

Сьогодні мали феєрію таланту, яку продемонстрували учні мистецьких шкіл Рівненщини, бо ж нині провели заключний концерт переможців обласного огляду-конкурсу.

“Шановні присутні, зараз Ви побачите результат плідної співпраці трьох основних “гравців” на шляху до успіху: дитини, вчителя та батьків”, – зауважує директорка КЗ “Рівненський обласний центр народної творчості” РОР.

І не заперечиш – коли дитина, батьки і викладачі спільно працюють над розвитком творчих здібностей, це 100% досягнення високих результатів у всіх видах мистецтва.

Дітки дуже талановиті. Важливо підтримувати їх у розвитку цих здібностей.

Метою проведення щорічного огляду-конкурсу серед учнів та вчителів мистецьких шкіл Рівненщини є примноження яскравих та неординарних талантів учнів. Переслухавши та передивившись цьогорічних переможців, ствердно скажемо: ми рухаємось у правильному напрямку.

Leave a Comment