Home
Cвято традиційної поліської кухні «День гарячого казана»

Cвято традиційної поліської кухні «День гарячого казана»

З метою збереження і популяризації народних кулінарних традицій та звичаїв, залучення молоді до народної культури 29 вересня 2019 року в смт Соснівка Березівського району відбулося свято традиційної поліської кухні «День гарячого казана».
Організатори заходу: управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації, комунальний заклад «Рівненський обласний центр народної творчості» Рівненської обласної ради, відділ культури та туризму Березнівської районної державної адміністрації, Соснівська селищна рада.
Цьогоріч завітали на свято: заступник голови Березнівської районної державної адміністрації Ірина Жилінська, перший заступник голови Березнівської районної державної адміністрації Олег Піщанський та голова Соснівської селищної ради Микола Кот.
З’їхались на захід і народні майстри з різних куточків Рівненської області. А також неперевершені майстрині традиційних страв поліської кухні з населених пунктів району пригощали гостей кулішем, грибною та рибною юшкою, солов’ями.
Всі бажаючі мали змогу покататися на конях, поплавати на човнах, а на дітей чекала ігрова площадка з чудовими розвагами. Крім того, з хореографічними постановками та вокальними номерами на святковому концерті виступили колективи художньої самодіяльності.
Для гостей та учасників свята були облаштовані селфі-зони, де кожен бажаючий мав змогу зробити фото на згадку, також були представлені виставки з декоративно-прикладного мистецтва та майстер-класи з ткацтва, ковальства та інших традиційних народних ремесел.
А на завершення свята відбулася святкова дискотека.

#РОЦНТ
#День_гарячого_казана

Leave a Comment

*

*