Home
Нагородження переможців обласного туру ХVIІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості “ Об’єднаймося ж, брати мої”

Нагородження переможців обласного туру ХVIІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості “ Об’єднаймося ж, брати мої”

12 березня у приміщенні КЗ “ Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека” РОР відбулося нагородження переможців обласного туру ХVIІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості “ Об’єднаймося ж, брати мої” .
Захід проводився Управлінням культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації спільно з Управлінням освіти та науки Рівненської
обласної державної адміністрації.
На конкурс були представлені роботи учнів шкіл естетичного виховання, загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних училищ та позашкільних навчальних закладів у номінаціях: « Література», «Історія України і державотворення», «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво.
Загалом в номінаціях « Образотворче мистецтво» та « Декоративно – прикладне мистецтво» взяли участь представники із 15 районів та міст Рівне, Острог, Дубно, Вараш.
Учасники продемонстрували свою майстерність та навички, довели що молоде покоління – це люди, які усвідомлюють себе українцями, єдиною нацією.
Під час нагородження гостей вітали бандуристи творами на вірші Т.Г. Шевченка та українськими народними піснями.

Вітаємо переможців в номінації «Образотворче мистецтво»:

– Мельник Роксолана Романівна, учениця 3-Б класу художнього відділу
комунального закладу «Зарічненська дитяча школа мистецтв»
Зарічненської районної ради, викладач Ломако Тетяна Миколаївна.
– Малонос Катерина Петрівна, учениця художнього відділу
Оржівської музичної школи Клеванської селищної ради, викладач
Гвоздь Аліна Валеріївна.
– Козак Ольга В’ячеславівна, учениця 2 класу комунального закладу «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А. І. Мартиненка» Рівненської міської ради, викладач Дребот Наталія Володимирівна.
– Хромець Аліна Віталіївна, учениця 4-А класу комунального закладу «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А. І. Мартиненка» Рівненської міської ради, викладач Буянова Інга Євгенівна.
– Степанюк Вікторія Миколаївна, учениця відділу образотворчого мистецтва Зорянської школи мистецтв, викладач Близнюк Анатолій Стахович.

Переможці номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»:
– Ващук Дарія Костянтинівна, вихованка гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №23 Рівненської міської ради, керівник Зайцева Ірина Валеріївна.
– Ткачук Ірина Ігорівна, вихованка гуртка «Вишиванка» Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Рівненської міської ради, керівник Гіроль Ніна Миколаївна.
– Килюх Валерія Романівна, вихованка гуртка «Дизайн одягу» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради, керівник Білан Олена Михайлівна.
– Ігнатюк Богдан Олегович, учень 11-А класу Рівненського НВК «Колегіум», вчитель Кремньов Станіслав Юрійович.
– Чмирук Марія Вікторівна, учениця іконописного відділення Городоцького духовного училища, викладач Локшук Ірина Миколаївна.
Переможців нагородили цінними подарунками та дипломами, а викладачам вручили грамоти управління культури за підготовку учня-переможця конкурсу “ Об’єднаймося ж , брати мої”.

1
2
5
4
3
6
7
8
11
12
9
10
13
14
16
18
17
15
19
20
211
22
21
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...

Leave a Comment

*

*