Home
Семінар-практикум для керівників духових оркестрів

Семінар-практикум для керівників духових оркестрів

Сьогодні свій черговий обласний семінар-практикум з аматорського мистецтва ми провели для керівників духових оркестрів: “Форми і методи роботи з дітьми в духовому оркестрі”. І для прикладу взяли Зразковий дитячий духовий оркестр “Олександрія”.

Цей колектив не лякають труднощі, щоденна кропітка робота, все – задля підкорення вершин музичного мистецтва. Так вміє працювати лише керівник Зразкового дитячого духового оркестру “Олександрія” заслужений працівник культури України Володимир Вакулін. Завдяки титанічній праці Володимира Павловича кожен учень має шанс самоствердитись, стати справжнім фахівцем своєї справи! Адже у пана Володимира інакше не буває, бо він дає своїм підопічним високу фахову підготовку, сучасний рівень навчання, незабутні емоції та віддає всього себе дітям і вкладає у свою справу всю душу і серце.

Зразковий дитячий духовий оркестр “Олександрія” створений 1 березня 1969 року Ярославом Гринем. А вже 1981 року колектив очолив випускник оркестру Володимир Павлович Вакулін.

Сьогодні прозвучало вельми багато компліментів у бік роботи Володимира Павловича, і повірте вони щирі і правдиві. Бо такого дитячого оркестру у нас на Рівненщині немає, а експерти запевняють, що і на теренах України.

Направду кажемо – це верхня межа, ні – це поза всякими межами професіоналізм і відданність своїй справі, яка стала невід’ємною частиною життя Володимира Павловича! Браво!

Те, що продемонстрував сьогодні оркестр – це було унікально і приголомшливо.

“Колеги, щойно Вам продемонстрували мистецтво Шани і Величі. Саме мистецька освіта є осередком формування культурного життя. “Олександрія” – це ваша сенсаціна родзинка, це наш з вами скарб, неймовірна шана та хвала його керівнику – Володимиру Павловичу”, – проаналізувала виступ “Олександрії” директорка КЗ “Рівненський обласний центр народної творчості” РОР.

Leave a Comment