На обласному семінарі “Нематеріальна культурна спадщина у громадах” та хабі “Гастроспадщина” у межах проєкту “Етноосвіта” не те, що яблуку – голці ніде було впасти, так велелюдно у нас було.
На наш останній семінар приїхали більше 30-ти громад, а в кількості вже й збилися, учасники прибували і прибували
“Наш край неймовірно багатий на культурну спадщину, зокрема, Рівненщина багата і на гастроспадщину. Є такі гастро елементи НКС, які лише чекають на оформлення номінаційних документів і внесення до Нацпереліку. Тож, працюймо, виявляймо нові елементи, а ми вам всіляко у цьому сприятимемо”, – зауважила Юлія Валеріївна.
Як “Рокитнівщина смакує”, всі дізналися з уст провідного методиста із масових заходів КЗ “Будинок культури” Рокитнівської селищної ради
Ірина Стельмах -Кляпко. Вона й презентувала гастрономічний онлайн проєкт.
Наша неймовірна та харизматична гостя Світлана із Запоріжжя, розповіла про НКС у теперішній надскладний час.
Про традицію приготування голубців у Радивилівській громаді розказала директорка КЗ “Радивилівський будинок культури” Радивилівської міської ради Інна Шаблій. Не лише почули про технологію виготовлення, а й скуштували ту смакоту.
Потравка – унікальна страва з оригінальною назвою, технологія приготування якої відома лише жителям Кореччини Про всі тонкощі приготування, історію побутування, та для кого призначалася розповіла директорка КЗ “Корецький центр культуррих послуг” Корецької міської ради Вікторія Годюк.
Скуштували і цю унікальність.
Вельми втішені такою увагою, з боку громад. Отже – все ми робимо, як слід, нас чують, нас підтримують, діалог налагоджено
Всім сердечне спасибі за те, що ви є, бо культура завше була, є і буде на часі.
Далі буде…
Leave a Comment
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.