Home
Семінар-тренінг “Традиційне народне музичне виконавство. Фольклорний спів та народно-побутові танці у фольклорі. Фольклорне музикування”

Семінар-тренінг “Традиційне народне музичне виконавство. Фольклорний спів та народно-побутові танці у фольклорі. Фольклорне музикування”

Сьогодні, провели свій черговий семінар-практикум. А тему вибрали до душі всім))): “Традиційне народне музичне виконавство. Фольклорний спів та народно-побутові танці у фольклорі. Фольклорне музикування”.
☝️“Успіхів у своїй самодосконалості. Наснаги Вам, бажання працювати і продуктивного семінару. Ви люди, на яких тримається культура у громадах. Уклінно дякую Вам всім за це”, – побажала директорка КЗ “Рівненський обласний центр народної творчості” РОР Ірина Рачковська-Баковецька.
Наш український музичний фольклор, то є невід’ємна складова музичної культури загалом, ба, навіть більше — всіх культурних та духовних надбань нашого народу.
Все, що стосується фольклору, про його дослідження та формування репертуару фольклорного колективу з урахуванням регіональних особливостей, розповіла Людмила Гапон – старший викладач кафедри музичного фольклору Інституту мистецтв РДГУ.
✅️“Я хочу із впевненістю сказати – Україна найбагатша країна на танцювальний, пісенний і музичний фольклор”, – запевняє дослідпиця.
Як то танцювати традиційні народно-побутові танці найліпше знає Алла Самохвалова – старший викладач кафедри хореографії РДГУ, організатор проєкту «Українська руханка». І не лише знає, але й покаже і закружляє у автентичному танку. Дякуємо за потужний заряд енергетики, Алло Василівно❤️
А про традиційне музикування у виконавстві фольклорного колективу файно заграв Анатолій Сайчишин – керівник інструментальних гуртів ЕТНОКУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР Рівненського ПДМ. То надзвичайна і незвичайна музика – вона завжди чарувала і чарує, хвилювала і хвилює…
Нині так хороше було, так жваво, дружньо і музично-танцювально. Дякуємо всім, хто долучився

Leave a Comment