Home
Семінар “Мистецька школа у смартфоні”

Семінар “Мистецька школа у смартфоні”

“Мистецька школа у смартфоні”. У Сарнах презентували проєкт, який передбачає створення освітньої платформи для роботи по впровадженню цифрових технологій в організацію освітнього процесу у мистецьких школах.
Тож, у рамках співпраці між мистецькими школами Сарн та Харкова, зокрема, обміну досвідом, налагодження та укріплення професійних та творчих зв’язків між цими регіонами, управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради провело І Міжрегіональний семінар “Мистецька школа у смартфоні”.
Даний проєкт зініційований Дитячою школою мистецтв №5 ім. І.О. Дунаєвського міста Харкова.
Основним завданням семінару було висвітлення ряду цікавих та наднеобхідних питань:
Новий формат управління мистецькою школою – головна умова сучасної освіти.
Цифровізація адміністративного простору та освітнього процесу в мистецькій школі.
Проєктна діяльність.
Робота з дітьми з опорно-рухового апарату у класі фортепіано.
Розвиток творчих здібностей дітей з особливими освітніми потребами на уроках художнього мистецтва.
Практичне заняття з розробки робочого кабінету на Google Диску.
Презентація авторської збірки п’єс для шеститрунної гітари.
Тож у результаті впровадження Всеукраїнського проєкту “Мистецька школа в смартфоні” ми отримаємо:
електронний журнал, розклади занять, щоденник учня, робочі плани викладачів, статистику відвідування закладу, оцінювання здобувачів освіти, архіви даних, автоматичне складання звітів, тестування здобувачів освіти з теоретичних дисциплін, аналіз роботи кожного викладача, аналіз роботи керівника і врешті всього мистецького закладу з можливістю виведення в таблицю exl будь-якого напрямку роботи закладу.
А для батьків це – вільний доступ у будь-який час до електронного щоденнику своєї дитини, до оцінок, зауважень викладача, домашнє завдання, шкільний чат та чат для викладача й батьків (з можливістю прикріплювати необхідні файли).
“Це дуже корисний, сучасний і необхідний проєкт. Тож давайте разом впроваджувати цифрові технології для організації освітнього процесу у наших мистецьких школах. Сучасній мистецькій освіті бути!” – підсумувала директорка КЗ “Рівненський обласний центр народної творчості” РОР Ірина Рачковська-Баковецька.

Leave a Comment