Home
Народний академічний хор будинку культури смт Клевань Рівненського району

Народний академічний хор будинку культури смт Клевань Рівненського району

 

        

Народний академічний  хор будинку культури смт.Клевань-2 створений і працює з 1980 року. Почесне звання «народний»  академічний хор отримав в 2006 році. Керівник колективу Олена Шкіндер

Учасникам хору є медичний персонал Рівненської центральної районної лікарні смт.Клевань-2, викладачі Клеванської дитячої музичної школи.

В репертуарі колективу твори М.Лисенка, М.Леонтовича, К.Стеценка, Т.Шевченка, обробки українських народних пісень, твори сучасних українських авторів.

Впродовж 2012-2015 років колектив приймав участь у Міжнародному фестивалі «Коляда» в культурно-археологічному центрі Пересопниця, у Всеукраїнському фестивалі «Від Різдва до Різдва» в м.Дніпропетровськ          (2012), в обласному святі «Різдвяні піснеспіви» , неодноразово  приймав участь в районному святі колядок і щедрівок «Роди, Боже, жито», районному фестивалі вокально-хорового мистецтва ім.М.Дацика «Пісень у нас – як в тому полі колосу», районному святі до Дня Перемоги, Дня незалежності.

На сьогодні завдання колективу ставиться на дальше вдосконалення художнього рівня, високу виконавську майстерність, колектив працює над оновленням концертної програми.

 

 

 

 

 

Leave a Comment

*

*