Home
Переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості присвяченого шевченківській творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

Переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості присвяченого шевченківській творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

З 25 лютого по 16 березня 2020 року у приміщенні комунального закладу «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» РОР (відділ мистецтв та фойє 4 поверху) відбудеться показ робіт надісланих на обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості присвяченого шевченківській творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!».
На конкурс були представлені роботи у номінаціях: «Образотворче мистецтво» – 81 робота, «Декоративно-прикладне мистецтво» – 75 робіт учнів шкіл естетичного виховання, загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних училищ та позашкільних навчальних закладів Березнівського, Володимирецького, Гощанського, Дубенського, Зарічненського, Здолбунівського, Костопільського, Млинівського, Радивилівського, Рівненського, Рокитнівського, Сарненського районів та міст Рівне, Сарни, Дубно, Вараш та Острог.
Аналізуючи конкурсні роботи журі відзначило, що учасники продемонстрували свою майстерність та навички, довели, що молоде покоління – це люди, які усвідомлюють себе українцями, єдиною нацією.
Журі визнали переможцями:
В номінації «Образотворче мистецтво» :
– Курова Єлизавета Вадимівна – учениця 10-Б класу Рівненського НВК «Колегіум», робота – «Ой, на Івана, ой, на Купала» (папір, гуаш), керівник – Опришко Анжела Олександрівна.

– Мінчук Олена Олегівна – учениця 5 класу Яринівської ЗОШ І-ІІ ст. Сарненського району, робота – «Не журися, Україно! Слізоньки зітри. Буде завтра краща днина, процвітатимеш і ти.» (папір, гуаш), керівник Охріменко Тетяна Юріївна.
– Хом’якова Марта Олександрівна – учениця 4-Д класу КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А. І. Мартиненка» РМР, робота – «І підеш у мандрівку століть…», (папір, гуаш), керівник – Степанюк Вікторія Миколаївна.
– Левчук Валерія Іванівна – учениця 4-Д класу КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А. І. Мартиненка» РМР, робота – «І нема тому спочину, і краю немає…» (папір, гуаш), керівник – Степанюк Вікторія Миколаївна.
– Рудик Катерина Анатоліївна – учениця 5 класу Млинівської художньої школи, робота «Три долі» (папір, гуаш), керівник – Чайка Галина Миколаївна.

В номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» :
– Дудіч Анастасія Володимирівна, учениця гуртка «Студія дизайну» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва, робота – «Яке велике щастя материнства! В нім тайна, найбільша із чудес»
(композиція з ляльками-мотанками), керівник – Малярчук Катерина Ярославівна.

– Барига Андрій Кшиштофорович, учень 9 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІ ст. Дубенського району, робота – «Згадав свою Волинь святую…» (художнє різблення по дереву), керівник – Долишній Валентин Миколайович.

– Бортманський Микола Григорович, учень групи №11 «Різьбяр по дереву і бересту» Державного навчального закладу «Дубенське вище художнє професійно-технічне училище», робота – декоративна таріль «Моя земля» (художнє різблення по дереву), керівник – Місюрка Андрій Олександрович.
– Сидорчук Анастасія Сергіївна, учениця студії декоративно-прикладного мистецтва «Чарівниця» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва, робота – «Берегиня» (розпис по склу), керівник – Менько Ірина Володимирівна.

– Гладунська Інна Русланівна, учениця кд-11 ДНЗ «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі», робота – «Ти – берегиня родова, майстриня вміла, трудівниця…» (витинанка), керівник – Гулюк Сніжана Василівна.

Вищеназвані переможці рекомендовані на Всеукраїнський конкурс учнівської творчості (м. Київ).

Leave a Comment

*

*