Home
Мистецька акція майстрів декоративно-ужиткового мистецтва Рівненщини «Великодня писанка».

Мистецька акція майстрів декоративно-ужиткового мистецтва Рівненщини «Великодня писанка».

З метою збереження та популяризації народного мистецтва у великодніх традиціях 25 квітня 2019 року в приміщенні комунального закладу «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» Рівненської обласної ради (відділ мистецтв) відбулася презентація мистецької акції майстрів декоративно-ужиткового мистецтва Рівненщини «Великодня писанка».
Упродовж двох з половиною тижнів краяни матимуть змогу ознайомитися з роботами талановитих майстрів Рівненщини, які працюють у різних жанрах декоративно-ужиткового мистецтва. На виставці представлені писанки у різних техніках виконання: від традиційних до авторських, а також вишиті писанки та виготовлені з кераміки. Доповнювали писанкове розмаїття традиційні вишиті рушники та серветки, а також вироби з лози та витинанки.
Майстрів привітала методист відділу нематеріальної культурної спадщини Юлія Гончарова, вручивши подяки та квіти. Перший організатор та куратор виставки – Катерина Приймачук поділилася спогадами про започаткування акції.
Окрасою відкриття мистецької акції став фольклорний гурт «Горина» Рівненського державного гуманітарного університету, (керівник Людмила Вострікова). Святковий настрій створили веснянки та тематичні псалми у їх виконаннні.
Мистецька акція організована КЗ «Рівненський обласний центр народної творчості» РОР за сприяння управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації, а також КЗ «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» РОР.
«Великодня писанка» ввійшла в традицію, адже проходить вже тринадцятий рік поспіль. Попри те, вона не втрачає популярності, адже майстри Рівненщини не перестають дивувати глядачів, вдосконалюючи свою майстерність.

4
2
6
1
5
3
7
9
8
11
12
10
15
13
16
14
17
18
21
20
19
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...

 

Leave a Comment

*

*