Home
Відбувся семінар-практикум «Розвиток культурного менеджменту та креативних індустрій в культурному просторі Рівненщини»

Відбувся семінар-практикум «Розвиток культурного менеджменту та креативних індустрій в культурному просторі Рівненщини»

Друзі, наша довгоочікувана подія, а саме семінар-практикум «Розвиток культурного менеджменту та креативних індустрій в культурному просторі Рівненщини» відбулася. Головна наша мета була ознайомити, навчити аудиторію впроваджувати культурний та культурно-проєктний менеджмент, розвивати креативні індустрії, а саме розробляти культурні ініціативи та реалізовувати їх в рамках ґрантово-проєктної роботи в мистецьких та освітніх середовищах Рівненщини.
Спікери семінару, освічені люди з величезним досвідом ґрантово-проєктної роботи – заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Сергій Гемберг, начальниця управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації Любов Романюк, ректорка Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, депутатка Рівненської обласної ради, голова постійної комісії з гуманітарної політики, кандидат політичних наук, доцент Алла Черній, керівник Рівненського медіа-центру Руслана Броновицька, Анна Каган та Олена Семенович – представники Асоціації міст України в Рівненській області, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи РОІППО, кандидат історичних наук, доцент Долід В’ячеслав донесли тематику нашого семінару-практикуму до аудиторії та детально пояснили ази ґрантово-проєктної роботи.
Присутні отримали величезний багаж знань на практичній частині від менторів семінару-практикуму, а саме інформацію по формуванню проєктної заявки (Долід В’ячеслав ), загальну інформацію по складанню кошторису проєкту, інформацію по написанню комунікаційної стратегії проєкту (Руслана Броновицька).
Наш семінар-практикум транслювався також через zoom конференцію, щоб люди, які не могли бути присутніми долучилися онлайн і теж набули досвіду.
Сьогодні був дуже інформаційно насичений день, дякуємо всім хто долучився та взяв участь у такій значимій події. Сподіваємося, що здобуті знання ви донесете у ваші громади, організації та будете втілювати в нові культурно-грантові проєкти.

 

 

Leave a Comment

*

*