Home
Семінар-практикум з інклюзивної освіти у мистецьких школах

Семінар-практикум з інклюзивної освіти у мистецьких школах

Сьомого лютого, на базі КЗ “Сарненська мистецька школа” провели обласний семінар-практикум з інклюзивної освіти у мистецьких школах.

Загальнодоступне освітнє середовище на першому місці. Такою має бути й інклюзивна освіта у мистецьких школах. Першими результатами, досвідом та перспективами впровадження інклюзії говорили на прикладі Сарненської мистецької школи, Володимирецької мистецької школи, Рокитнівської дитячої музичної школи та Клеванської музичної школи.

Які цілі ми перед собою поставили? Перш за все: розширення доступу до мистецької освіти через впровадження інклюзивного навчання в мистецьких та музичних школах, допомога у створенні освітнього простору, дружнього для усіх, а також виявлення конкретних перешкод для інклюзивного навчання мистецтву та напрацювання рекомендацій для усунення таких перешкод. Конструктивний діалог, комунікація, віримо, в майбутньому дасть свої результативні плоди.

Наші мистецькі школи – це яскравий приклад того, що все можливо й неабияк важливо навчати діток з особливими освітніми потребами у музичних та мистецьких школах.

“Ми докладемо максимум зусиль, а для цього потрібно створювати відповідні умови та надавати вчителям інструменти та засоби, які б могли успішно працювати в межах інклюзїї”, – підсумували педагоги мистецьких шкіл.

Щира подяка КЗ “Спеціальна школа №1 смт Клевань” РОР та її керівниці Євгенії Василівні Фалко за співпрацю і реалізацію спільної ініціативи.

Leave a Comment