Home
Семінар-практикум «Культурний менеджмент в громади» в м. Сарни

Семінар-практикум «Культурний менеджмент в громади» в м. Сарни

З метою залучення громадськості області до співпраці у рамках культурного менеджменту, 15 грудня 2020 року, комунальним закладом «Рівненський обласний центр народної творчості» Рівненської обласної ради в м. Сарни в приміщенні районного будинку культури було проведено семінар-практикум на тему «Культурний менеджмент в  громади».

Спікери – директор КЗ «РОЦНТ» РОР Володимир Самчук, заступник директора  Ірина Рачковська, завідуюча відділом культурно-масової, інформаційної роботи та креативних індустрій – Юлія Гончарова, провідний методист нематеріальної культурної спадщини та декоративно-ужиткового мистецтва – Людмила Стасюк.

В ході семінару відбулася лекційна частина та презентація методичних рекомендацій «Культурний менеджмент в громади: інструкція по написанню ґрантових проєктів». Потім були проведені практичні заняття, аудиторію слухачів поділили на дві групи, кожну з яких очолив лектор. В ході практичних занять групи заповнювали проєктну заявку, визначали ідею, мету та завдання ґрантового проєкту.

Місцеві культпрацівники активно працювали на практичних заняттях, почерпали нові знання в грантрайтингу та готові втілювати їх в успішні ґрантові проєкти. Після занять команди озвучили свої цікаві та перспективні ідеї.

 

 

 

Leave a Comment

*

*